چهاردهمین کنفرانس ملی هیدرولیک ایران

چهاردهمین کنفرانس ملی هیدرولیک ایران

چهاردهمین کنفرانس ملی هیدرولیک ایران

چهاردهمین کنفرانس ملی هیدرولیک ایران   
ارائه آخرین دست‌آوردها در زمینه مهندسی هیدرولیک، رفع نیازهای صنعت آب کشور، توجه به شاخص‌های توسعه پایدار، بررسی و رفع مسائل محیط زیست، انتظاری است که چهاردهمین کنفرانس هیدرولیک ایران جهت برآورده شدن آن تلاش خواهد کرد. هدف برگزارکنندگان این کنفرانس تلاش در راستای افزایش کیفیت و کاربردی نمودن نتایج تحقیقاتی است که از سوی اساتید دانشگاه‌ها، دانشجویان و سایر پژوهشگران علاقه‌مند از سراسر کشور، در اختیار کنفرانس قرار خواهد گرفت.
برگزار کننده این دوره : دانشگاه سیستان و بلوچستان
 دانشگاه سیستان و بلوچستان فعالیت خود را از سال ۱۳۵۳ تحت عنوان دانشگاه بلوچستان با گشایش رشتهٔ راه و ساختمان در قالب دانشکده فنی و مهندسی در شهر زاهدان آغاز کرد.در حال حاضر دانشگاه سیستان و بلوچستان از نظر تشکیلاتی جزو دانشگاه‌های ردیف (الف) کشور است.
تعداد دانشجویان این دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی شامل کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری بیش از ۱۷ هزار نفر و تعداد دانش آموزان در مقاطع مختلف نزدیک به۲۰۰۰۰ نفر است. این دانشگاه دارای هیأت امناء مستقل است و با توجه به احراز شاخص‌های لازم جهت ایجاد هیأت ممیزه مستقل، از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال ۱۳۸۴ هیأت ممیزه مستقل این دانشگاه نیز تأسیس شد.   

سخنرانان کلیدی این کنفرانس :
دکتر محمود فغفور مغربی(استاد دانشگاه فردوسی مشهد)
دکتر مسعود تجریشی(دانشیار دانشگاه صنعتی شریف)

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

تاریخ درج: 1394/07/28
منبع: http://14hydro.ir/